ЈКП "Хигијена" Панчево
Цара Лазара 57
Тел. 013 / 327 000

Фото Албуми                    Честа питања                   Нова депонија                   Информатор                    Зелена острва                    Рециклажа

Панчево

Старчево

Долово

Кабасти отпад април 2019.

План рада РЈ Изношење отпада - пражњење посуда од 1,1 м3
II смена од 14,00 до 22,00 h- понедељак, уторак, среда, четвртак, петак, субота и недеља-koнтејнери od 1,1m
Р.бр Улица-насеље
1 2
1 Насеље Тесла
2 Насеље Стрелиште
3 Насеље Котеж 1
4 Насеље Котеж 2
5 Насеље Нова Миса у I II смени ради се 3 пута
6 Насеље Содара
7 Центар града
  I смена од 07,00 до 14,00 h- понедељак, уторак, среда, четвртак, петак- kонтејнери od 1,1m ( терен дели се по данима)
1 Изношење отпада: Азотара, Петрохемија, РНП, Л.Дунав, Гранекспот, Утва,
Техногас, фирме на Јаб. путу и старом Београдском путу, насеље Нова Миса
извлачење конт. из дворишта фирми и школа у центру града.
План рада РЈ Изношење отпада - пражњење посуда од 80-120 л и одношење остављених кеса (индивидуална стамб.домаћинства)
I смена од 07,00 до 15,00 h - понедељак
I Насеље Нова Миса
1 Македонска
2 Војвођанска
3 Приморска
4 Херцеговачка
5 Голубачка
6 Јадранска
7 Крајишка
8 Семберијска
9 Топличка
10 Мачванска
11 Стражиловачка
12 Босанска
13 Бачванска
14 Хумска
15 Рашка
16 Далматинска
17 Опленачка
18 Ђердапска
19 Тимочка
20 Златарска
21 Мирочка
22 Топчидерска
23 Сремска
24 Славонска
25 Банатска
26 Фрушкогорска
27 Шумадијска
28 Барањска
29 Козарачка
30 Копаоничка
31 Букуљска
32 Церска
33 Јастребачка
34 Шарпланинска
35 Лапска
36 Осоговска
37 Велебитска
38 Горњачка
39 Озренска
40 Голијска
41 Златиборска
42 Бококоторска
II Насеље Стара Миса
1 Црногорска
2 Козарачка
3 Козарачка - I, II и III просек
4 Дурмиторска
5 Херцеговачка
6 Македонска
7 Војвођанска
8 Маљенска
9 Барањска
10 Кордунашка
11 Србијанска
12 Шајкашка
13 Гочка
14 Банијска
15 Хаџи Проданова
16 Личка
17 Бачка
18 Просеци преко пута Новог гробља
III Насеље Скробара
и улице од Книћанинове ка улици Светозара Шемића
1 Јовице Безуљевића
2 Синђелићева
3 Светог Саве
4 Славка Бокшана
5 Светозара Шемића
I смена од 07,00 до 15,00 h - уторак
I Баваништански пут
II Новосељански пут (до мотела Зрно), ул. Кајмакчаланска и Пелистерска
III Месна заједница Стари Тамиш
IV Насеље Кудељарски насип
1 Власинска
2 Скадарска
3 Преспанска
4 Бледска
5 Борска
6 Охридска
V Насеље Стрелиште
1 Милешевска
2 Лазе Лазаревића
3 Руђера Бошковића
4 Грачаничка
5 Жичка
6 Студеничка
7 Манасијска
8 Дечанска
9 Раваничка
10 Михајла Петровића Аласа
11 Цвијићева
12 Стевана Сремца
13 Алексе Шантића
14 Јована Поповића
15 Ивана Цанкара
16 Исидоре Секулић
17 Лазе Костића
18 Војислава Илића
19 Мажуранићева
20 Боре Станковића
21 Вељка Петровића
22 Вељка Влаховића
23 Ђуре Даничића
24 Стевана Мокрањца
25 Милана Ракића
26 Милована Глишића
27 Гундулићева
28 Косте Абрашевића
29 Паје Јовановића
30 Синише Станковића
31 Стевана Христића
32 Косте Трифковића
33 Јоакима Вујића
34 Д.П.Шанета
35 И.Г.Ковачића
36 Саве Шумановића
37 Прешернова
38 Аугустинчићева
39 Иве Андрића
40 Косте Рацина
41 7. Јула
42 Утринска
43 Милутина Бојића
44 Јосифа Панчића
45 Васе Пелагића
46 Васе Богданова
47 Константина Данила
I смена од 07,00 до 15,00 h - среда
I Насеље Војловица
1 Братства јединства са I и II просеком
2 Шандора Петефија
3 Светозара Марковића
4 Јаношикова
5 Јанка Чмелника
6 Добровољачка
7 Гробљанска
8 Борачка
9 Пољска
10 Спољностарчевачка
11 Жарка Зрењанина од Првомајске
II Насеље Топола
1 Боре Шипоша
2 Авалска
3 Тозе Марковића
4 Браце Петров
5 Маре Мандић
6 Боре Радића
7 Бранка Савић
8 Олге Петров
9 Ђуре Николајевића
I смена од 07,00 до 15,00 h - четвртак
1 Моше Пијаде
2 Ивана Милутиновића
3 Сарајевска
4 Скопска
5 Подгоричка
6 Нишка
7 Краљевачка
8 Ваљевска
9 Стевице Јовановића
10 Синђелићева
11 Браће Југовића
12 Југ Богдана
13 Косанчић Ивана
14 Милана Топлице
15 Мајке Југовића
16 Милоша Обилића
17 Матије Гупца
18 Иве Курјачког
19 Михајла Пупина
20 Јове Максина
21 Танаска Рајића
22 Јовице Безуљевића
23 Карађорђева са колонијом
24 Уроша Предића
25 П.А.Чарнојевића
26 Бранка Радичевића
27 Димитрија Туцовића
28 Хајдук Вељкова
29 Марка Кулића
30 Светог Саве
31 Светозара Милетића
I смена од 07,00 до 15,00 h - петак
1 Браће Јовановић са железничком колонијом
2 Ружина са просеком
3 Петра Драпшина
4 Мученичка
5 Змај Јовина
6 Кочина
7 Његошева
8 Мите Топаловића
9 Немањина
10 В.Р.Путника
11 Милоша Требињца
12 Цара Душана
13 Цара Лазара
14 Максима Горког
15 Жарка Зрењанина
16 Војводе Петра Бојовића
17 Доситеја Обрадовића
18 6. Октобра
19 Др.Жарка Фогараша
20 Филипа Вишњића
21 Таковска
22 Георги Димитрова
23 Петра Прерадовића
24 Бранка Ановића
25 Владимира Жестића
26 Краљевића Марка
27 Нушићева
28 Дринска
29 Првомајска
30 Милоша Обреновића
31 Лава Толстоја
32 Ослобођења
33 Пере Сегединца
34 Стеријина
35 Јосифа Маринковића
36 Кнеза М.Обреновића
37 Аксентија Максимовића
38 Чумићева
39 Јована Гавриловића
40 Седлар Јанка Вукотића
41 Милке Марковић
42 Петра Кочића
43 Радоја Домановића
44 Граничарска
45 Јабучки пут
46 Ритска
47 Летња-насеље Караула
48 Иве Курјачког према ВП500
План изношења кућног отпада у Старчеву
Р.бр Улица
1 2
Уторак
1 Петра Драпшина
2 Матије Гупца
3 Иве Лоле Рибара
4 Ритска
5 Пролеерска
6 Вишњичка
7 Ослобођења
Среда
1 Партизанска
2 Радничка
3 Виноградарска
4 Сремска
5 Омладинска
6 Банатска
7 Кестенова
8 Гробљанска
9 Његошева
10 Максима Горког
11 Наделска
12 Ул.4. октобра
13 Зимска
14 Јесења
15 Мала
Четвртак
1 ЈНА
2 Пролетња
3 Дунавска
4 Вука Караџића
5 Војвођанска
6 Иваначки пут
7 Летња
8 Првомајска
9 Утринска
10 7. јула
11 Жарка Зрењанина
12 Лењинова
13 Маршала Тита
14 Бориса Кидрича
15 Баштенска
Петак
1 Панчевачки пут
2 Вељка Влаховића
3 Моше Пијаде
4 Бечејска
5 Зрењанинска
6 Вршачка
7 Иве Андрића
8 Сомборска
9 Суботичка
10 Михајла Пупина
11 Николе Тесле
12 Новосадска
План изношења кућног отпада у Долову
Р.бр Улица
1 2
Уторак- I смена од 07,00 до 15,00
1 Краља Петра првог
2 Жарка Зрењанина
3 ЈНА
4 Братства Јединства
5 Светозара Марковића
6 Пролетерска
7 Фискултурна
8 Вељка Влаховића
9 Зимска
10 Првомајска
11 Баваништански пут
12 Вашарска
13 Бориса Кидрича
Уторак- II смена од 14,00 до 22,00
1 Радничка
2 Баштанска
3 Гробљанска
4 Летња
5 Пролетна
6 Омладинска
7 Петра Драпшина
8 Лоле Рибара
9 Победе
Среда- I смена од 07,00 до 15,00
1 Краља Петра првог од Ж.Зрењанина
2 Румунска
3 Дејана Бранкова
4 Лукреције Анкуцић
5 Ослобођења
6 Јона Балана
7 Ђуре Јакшића
8 Детелинска
9 Пут за Песак
10 7.Јула
11 Војвођанска
12 Страхиње Стефановића
13 Морава
14 Георги Димитрова
15 Источна
Среда- II смена од 14,00 до 22,00
1 Партизанска
2 Соње Маринковић
3 4.Октобра
4 Мите Вукосављевића
5 29.Новембра
6 Пастирска
7 Аксентија Максимовића
8 Саве Ковачевића
9  
01.04.2019.-ponedeljak
Mučenička,Teslina,Vuka Karadžića, I. Barajevca, Kosovska, Štrosmajerova,Đure Jakšića, N. Đurkovića,Kej Radoja Dakića,Dositejeva,BateMihailovića,Naselje ,,Sodara“,“Solara“Trg Slobode, V.R.Putnika ,Vojvode Petra Bojovića, Mite Topalovića, Petra Aračića, Trg Kralja Petra I, Vojvode Mišića, Njegoševa, Karađorđeva do Moše Pijade, B. Jovanovića, Svetozara Miletića, Branka Radičevića, Braće Jovanovića 33-a, Z.J. Jovanovića,OŠ.“S. Jovanovića“, Tehnička škola „23maj“.OŠ,,J.Jovanović Zmaj“Gimnazija „UrošPredić“ 02.04.2019.-utorak
Miloša Trebinjca,Cara Dušana,Prvomajska,Cara Lazara,Maksima Gorkog,Žarka Zrenjanina, Naselje,,Zelengora“,Nušićeva, Kraljevića Marka, Naselje Tip ,,Stanko“ ,,Pepeljara“
V. Žestića, Petra Preradovića,F. Višnjića,Dr. Kasapinovića, 6. Oktobra. Ž.Fogoroša , Branka Anovića, Takovska,OŠ.,, Branko Radičević“, OŠ. „Mara Mandić“ i SŠ.“ Nikola Tesla“. 03.04.2019.- sreda
Bavaništanski put,i Stara Misa 04.04.2019.- četvrtak
Naselje“Tesla“, Oslobođena, Lava Tolstoja, Milke Marković, Kneza Mihajla Obrenovića, Čumićeva, Josifa Marinkovića, Aksentije Maksimović, Dr. M. Prite, Petra Kočića, Radoja Domanovića, Graničarska, Pere Segedinca, Sterijina, Miloša Obrenovića, Stevana Šupljikca, Želez. Stanica «Predgrađe» OŠ. „Isidora Sekulić“.OŠ“ Đura Jakšić“, 05.04.2019.-petak Svetog Save, Ružina, Kočina, Sinđelićeva, Braće Jugovića ,Jug Bogdana,Miloša Obilića,Majke Jugovića Toplice Milana,Kosančić Ivana,.Moše Pijade ,Niška,Kraljevačka, Ivana Milutinovića, Stevice Jovanović,naselja „Kotež I i Kotež II , “Mašinska škola Pančevo. 08,04,2019 ponedeljak
Karađorđeva od Moše Pijade do Knićaninove,Tanaska Rajića,Knićaninova,Svetozara Šemića,Jovice Bezuljevića,Slavka Bokšana i prostor oko Železničke stanice,,Aerodrom“,Jabučki put i Karaule,naselje Skrobara. 09,04,2019,utorak Dimitrija Tucovića , Marka Kulića, Hajduk Veljka, Patrijha Čarnojevića, Matije Gupca, Ive Kurjačkog, Mihajla Pupina, Jove Maksima, Uroša Predića,OŠ. „ Vasa Živković“. 10.04.2019. - sreda Naselje ,,Strelište“,naselje“Stari Tamiš“,OŠ „Mika Antić“ i OŠ. „Braca Petrov“ 11.04.2019.-četvrtak
Naselje ,,Mladost“,Kajmakčalanska ,Pelisterska ,Novoseljanski put do Nadela, Naselje ,,Kudeljarski nasip“,SS,,Josif Pančić“ i OŠ,,Sveti Sava“. 12.04.2019.-petak
Rad po pozivu građana i obilazak terena rađenog 01.04.do11.04.2019.godine. 15.04.2019.
ponedeljak Starčevo (donji kraj i Šumice) 16.04.2019. utorak Starčevo (gornji kraj i radničko naselje) 17.04.2019. sreda Naselje,,Vojlovica“,7jula, Janka Čmelnika,Dobrovoljačka,Grobljanska,Boračka,Poljska,
Naselje „Topola“. 18.04.2019.-četvrtak Naselje»Vojlovica» Spoljno Starčevačka Janošikova, Svetozara Markovića, Šandora Petefija, Bratsva Jedinstva. OŠ.“ Bratstrva Jedinstva“ i OŠ. „Braca Petrov“ 19.04.2019.-petak Рad po pozivu građana i obilazak terena rađenog od 15.04 .do 18.04.2019.godine. 22.04.2019 ponedeljak Dolovo ( III i IV rejon) 23.04.2019. - utorak Dolovo ( I i II rejon) 24.04.2019.sreda i 25.04.2019 četvrtak Рad po pozivu građana i obilazak terena rađenog od 01.04.2019. do 23.04.2019.godine.